Czech Puppy

EN

Czech Puppy OrgTeam

Někdy také Czech Puppy Play Team, to je tým českých pejsků a jejich kamarádů, kteří rádi organizují akce pro jiné české pejsky, pomáhají jim, ale třeba i rádi představují českou psí komunitu jiným českým i zahraničním spolkům.

Hlavní náplní samozřejmě je každoroční organizace volby Czech Puppy, který je pořádán už od roku 2017, i podpora českých držitelů během jejich roku. Věnují se i dalším akcím a aktivitám pro komunitu.

Kontakt: czechpuppyteam@gmail.com


Organizační tým Czech Puppy 2024

Igy

Vedoucí organizátor

Hack

Promo a IT

Strainer

Kandidáti a backstage

Taci

Fotograf a doprov.akce

Ritchi

Scénář a moderátor

Keramisu

Merch a kontrola

Lex

Překlad a asistence

BlueStone

Zpravodaj a asistence


Stálí partneři

Jsem-Pes

Seznamka Jsem-Pes.cz je určena pro všechny příznivce dog-training a pup-play. Funguje již od roku 2011 a díky diskuzím a kalendáři je pro mnohé hlavním zdrojem informací o dění v komunitě.

Jsem-Pes poskytuje volbě Czech Puppy prostor pro konání případného předkola.

Klub Kotelna

Klub Kotelna pořádá různé módní přehlídky, koncerty, happeningy, také pronajímá prostory i ozvučení, provozuje na pořádaných akcích restauraci.

Kotelna poskytuje zázemí volbě Mr. Puppy ČR a Czech Puppy i dalším akcím psí komunity již od roku 2018.

Club Heaven

Klub Heaven je nejmodernější friendly music klub v Praze, kde Vás čeká nezapomenutelná atmosféra, úžasné osvětlení, vynikající ozvučení, dva bary a erotic shop.

Heaven poskytuje zázemí a podporu akci Czech Puppy Warm-Up párty i dalším akcím psí komunity.

Prague Bears

Prague Bears je spolek pražských medvědů pořádajících spousty akcí, jako párty Bigger, návštěvy sauny, různé výlety, a také volbu Mr. Bear Czechia.

Prague Bears už tradičně poskytují své #bearDJs na akci Warm-Up párty i jinou podporu psím akcím, a psí orgové jim to rádi oplácí.