Czech Puppy

EN

Czech Puppy Team

Někdy také Czech Puppy Play Team, prostě tým českých pejsků a jejich kamarádů, kteří rádi organizují akce pro jiné české pejsky, pomáhají jim, ale třeba i rádi představují českou psí komunitu jiným českým i zahraničním spolkům.

Hlavní náplní samozřejmě je každoroční organizace volby Czech Puppy, který je pořádán už od roku 2017, i podpora českých držitelů během jejich roku. Věnují se i dalším akcím a aktivitám pro komunitu.

Kontakt: czechpuppyteam@gmail.com

Hlavní organizátoři Czech Puppy 2023

Apollo

Hlavní organizátor

J-Yit

Organizace sálu

Dark

Organizace kandidátů

Ritchi

Moderátor, scénář

Další pořádané akce

Zvířátka s.r.o.

Czech Puppy Team již mnoho let spolupracuje s Klubem Ateliér a Dark Clubem na workshopech a jiných vzdělávacích a zábavných akcích. Nebylo proto překvapením, že zvířecí workshop vzal tým po čase plně do svých pacek. Pod názvem Zvířátka s.r.o. organizuje jednou ročně sešlost pro všechna zvířátka, kde se mohou pobavit, pohrát si a dozvědět něco nového.

Akce nabízí kombinaci přednášek, workshopů a diskuzí na různá témata od výcviku, vzájemných vztahů, výhod fetišů i vnímání veřejností.

Výročí Jsem-Pes

Jsem-Pes pořádá každý rok v dubnu výročí svého vzniku a Czech Puppy Team vždy rád pomůže s organizací. Je to mimo jiné jedna z akcí pořádaná Czech Puppy Teamem mimo Prahu, a proto si drží svou důležitost.

Narozdíl od jiných akcí je oslava výročí víceméně bez programu, snad s výjimkou dortu a oslavného proslovu správce seznamky Jsem-Pes. Akce je ale určena především k setkání, seznámení a nezávazné konverzaci nejen na téma dogplay.

Stálí partneři

Stránka Jsem-Pes.cz je určena pro všechny příznivce dog-training a pup-play, která funguje již od roku 2011.

Jsem-Pes dříve organizoval soutěž Mr. Puppy ČR, než se organizace svěřila schopným lidem Czech Puppy Teamu.

Klub Kotelna pořádá různé Fashion Show, koncerty, happeningy, pronajímá prostory i ozvučení, provozuje na pořádaných akcích restauraci.

Kotelna poskytuje zázemí volbě Mr. Puppy ČR a Czech Puppy i akci Zvířátka s.r.o. již od roku 2018.